Cukiernia

Awiteks

Historia naszej piekarni sięga roku 1994 kiedy to postanowiliśmy się podzielić naszą wiedzą na temat procesu tworzenia i wypieku chleba mieszkańcom Krakowa. Od tamtego czasu, z zachowaniem tradycyjnych, sprawdzonych receptur staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Jesteście dla nas najważniejsi.

Nasze pieczywo tworzone jest tylko i wyłącznie na naturalnym zakwasie. Dlatego jest tak naturalne. Mistrzowie piekarniczego fachu przygotowują w twojej piekarni przepyszne chleby tylko na naturalnym zakwasie. Ich doświadczenie i umiejętności dają pewność, że dla nich naturalnie to znaczy smacznie, a przede wszystkim zdrowo

Awiteks to nie tylko piekarnia ale także cukiernia, w której pracują najlepsi cukiernicy z terenu Krakowa i okolic. Dzięki zaangażowaniu i wielkiej pasji do tego co tworzymy, nasze ciasta i rozmaite słodkości zachwycają swoim smakiem. Każde ciasto wypiekane jest na bazie przepisów naszych babci czy też mam. Trzeba ich koniecznie spróbować żeby się o tym przekonać.

Godziny Otwarcia
Poniedziałek – sobota: 9:00-21:00
Niedziela handlowa: 10:00-20:00